Kuligi Letnie i Zimowe

Sport Rekreacja Turystyka

Transport turystyczny


Dane podstawowe

rok założenia
2010
kategoria dodatkowa
Sport Rekreacja Turystyka
branża dodatkowa
Turystyka aktywna
osób zatrudnionych
1-5
profil działalności
inne usługi

Dane adresowe

Murzasichle [małopolskie],
182019058
604150444
kuligi@kuligi-wesela.pl
kuligi-wesela.pl


Mapa Murzasichle (woj. małopolskie)Kuligi Letnie i Zimowe

Oferta

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty.

Organizujemy kuligi na terenie Murzasichla i najbliższej okolicy, zimą oraz latem. W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg ? wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek. Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem.

Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też zawieść was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu. Jeśli sobie zażyczycie to możemy zrobić tylko przejażdżkę po malowniczej okolicy Murzasichla i Małego Cichego. Przewidziany czas takiego kuligu to 2 godziny, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć według Waszych sugestii, które nam podacie podczas zamówienia. 

Znajdź firmę